Wanna be AFFS >> Tady

Listopad 2009

Camp Rock 2 SOUNDTRACK LISTING

29. listopadu 2009 v 20:53 | We-jush :) |  Camp Rock 2
Objevil se seznam písniček k soundtracku ke Camp Rocku 2 :) Není to zatím officiální ale doufám že je to pravda. :) Já chci nějakéé ukázky :D

Miley Cyrus MEMPHIS FAN SNUB

29. listopadu 2009 v 20:44 | We-jush :) |  Miles-fans
Od Caitlin: Někteří z mých přátel jeli do centra města když uviděli 4 autobusy zaparkované před hotelem.Zastvali a vystoupili z auta a čekali před hotelem a brzy potom vyšla Miley z jednoho z autobusů a vyfotila se s nima. Vrátila se zpátky do hotelu za 2 hodiny. Šli jsem dolů a bylo tam méně než 10 fanoušků před hotelem když Miley vyšla.
Vyšla v minikeně a s mokrými vlasy, bez makeupu a šla přímo proti nám aniž by se nám podívala do očí.Podepsala se malé holčičce a potom šla do autobusu s Noah a jejím bodyguardem.Bylo to opravdové zklamání že jsem jí nemohla potkat, a to zejména protože tam čekalo málo fanoušků. Nicméně, její tanečníci byli velmi milí mluvili s námi a taky se snámafotili a koncert byl užasný.

Chudáci.. Miley se snima aspoň mohla vyfotit..Když jich tam bylo málo. :D A na fotce je s tanečnící Ashlee Nino :) Hezká fotka :)
imagebam.comimagebam.com

THE PROBLEMS BETWEEN SELENA GOMEZ AND DEMI LOVATO...

29. listopadu 2009 v 11:39 | We-jush :) |  Selena
Selena Gomez a Demi Lovato byli na chvíli přátelé, alev poslední době všichni mluví o tom jak ty dvě už nevypadají jako BFF!!

Bývalé nejlepší kamarádky podnítily pověsti o jejich přátelství když byli v nevhodný okamžik na The 2009 American Music Awards v Los Angeles, California v noci;Vypadalo to jako by ty dvě opravdu nechtěli být spolu vyfotografovány!!
V minulosti,obě dvě Demi a Selena pžiznali že měli mezi sebou boje, avšak,věci nepracovali rychle...
"Někdy, obzvláště se mnou a Demi, my se pohádáme když děláme složité věci.Potřebujeme se ujistit že máme čas pro tu druhou a ve skutečnosti ocenit naše přátelství. Nemáme rádi když na sebe zůstaneme naštvané. Děkuju Bohu že já a Demi máme takové přátelství jaké máme.Sedneme si a mluvíme spolu a říkáme'Podívej já vidím tuhle cestu tak to pojdme vyřešit protože tě miluju.'Někdy je třeba si připomenout že potřebujeme jedna druhou."
Tak co se stalo tentokrát?? Některé teorie lidi řekli:
Přišel mezi ně kluk?? Žárlila Demi na Selenu??Mají jejich rodiny mezi sebou boje?? Nakopla Selena psa do Demi??
No, ZackTaylor.ca je tady aby vám přinesl exkluzivní stav této věci -Mluvil jsem s některými lidmi kteří jsou přátelé jak od Demi tak od Sel a dostal jsem nějaké informace...
Obě Selena a Demi byli od sebe vzdálení v posledních několika měsících řadou důvodů;Selena nemá tajně ráda Chloe Bridges (dívka která začla být Demi velmi blízko) a normální dospívající dívky mezi sebou žárlí.
"Unášení" začalo když Demi byla natáčet Camp Rock 2 v Torontu, kde se stala dobrým přítelem s Chloe. Podle našeho zdroje, Demi měla malý telefonát se Selenou když ony prý"volala" Demi začla být"ostatní" a "zapoměla kde je její pravá přítelkyně"... Dlouhý-příběh, Selena řekla Demi že nedůvěřuje Chloe pro neznámý důvod(Hádám že Selena slyšela nějaké pověěsti nebo něco o Chloe a řekla to Demi) a Demi byla rozrušená.
Tak jako tak, věci začali pracovat o několik dní později, ale samozdřejmě věci už nebyli stejné (jako když se Demi zblížila s Chloe a ¨ne se Selenou).
"Jsou přátelé. Ne nejlepší přátelé, ale přátelé. Podle toho spolu bojovali jako všichni přátelé.Samozdřejmě nějaká žárlivost tam bude ale ,ale to je to jak všichni v tomto průmyslu.Naučíš se komu věřit a komu nemůžeš.Je to součást dospívání.Obě dělají jejich vlastní věci, a vytvářejí své vlastní cesty. Už nejsou malé holky!"
Tak tady je pravda... Zřejmě sláva mění lidi/ přátelství - Je to trochu smutné že tyto dvě už si nejsou tak blízké, ale já si myslím že všechno se děje s nějakého důvodu?!
P.S. Těd když jsem všechno řekl, možná se Demi bude snažit sblížit se Selenou,protože ráda 'zkouší' a ukázat mi že to mám špatně ;)

Tak tady tomu článku tak trochu i věříím.. :( Já ale stojíím za sel,ptže tu Chloe taky nemáám moc rááda. :D Příjde mi taková divnáá. :( Ale doufám že se Demi zkusí sblížit se Sel to by bylos uper.. :) ♥♥

Selena Gomez HOUSE OF BLUES Dallas

29. listopadu 2009 v 11:23 | We-jush :) |  Selly-fans
Od Meredith: Selena zněla užasně!Na koncertě měla hodně kamarádů a členů rodiny. Selena otevřela s Kiss & Tell a zpívala všechny její písničky na jejím albu s vyjímkou I Got U a As a Blonde. Taky zpívala Magic a písničku od Backstreet Boys..

..písničku I Want It That Way.Když zpívala I Wont Apologize někdo jí předal květiny a když dozpívala řekla 'Děkuju!Jsi mnohem hezčí než ten kluk o kom je ta písnička' bylo to srandovní.
imagebam.com

Sel's twitter 10.4

29. listopadu 2009 v 11:03 | We-jush :) |  Sel-twitter
Děkuju Dallas!!!!!! Dnešní večer jsem si hodně užila. Nemůžu se dočkat až se vrátím zpátky a udělám to znovu.

Selena on The Ellen DeGeneres Show!

29. listopadu 2009 v 10:56 | We-jush :) |  Selena
Selenabude v The Ellen DeGeneres Show 11.prosince a bude vystupovat s jejím novým singlem "Naturally"!! Už se strašně těšíím.. :) ♥♥

Visits Disneyland in Anaheim, CA

29. listopadu 2009 v 10:52 | We-jush :) |  Demi-appearances
Mám tady fotky když Demi byla s rodinou navšívit DisneyLand. :) Demi to slušelo. :) na fotkách je i Chloe Bridges :D hezkéé fotky. :) Doufám že se ještě nějaké oběvíí. :) :) ♥♥
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Selena Gomez: Selenaville

28. listopadu 2009 v 11:09 | We-jush :) |  Sel-magazine
A ještě jedno video kde si Sel vymyslí svoji Zemi. :) :)


Selena Gomez: Build-A-Prince

28. listopadu 2009 v 11:06 | We-jush :) |  Sel-magazine
Sel řekla Teen jak by si představovala svécho prince. :) Video bude asy starší :D Ptže tam má Sel ještě kratší vlasy :D


Sel's twitter 10.3

28. listopadu 2009 v 11:03 | We-jush :) |  Demi-twitter
Všichni se uvidíme zítra v House of Blues Dallas!!!!! Dobrou noc :)

Twitter 12.5

28. listopadu 2009 v 11:02 | We-jush :) |  Demi-twitter
Wow... The Last Song - Rihanna hodně dobrá písnička. Běžte si jí poslechnout!

Poslouchám "Apologize"... Vždyky přitom musím myslet na @DavidArchie haha..
Chybíš mi Davide!

Veselé ne narozeniny.

Není-li to čistá radost na dětské tváři, pak co to je! Madison se dívala na Santu ve Vánočním průvodu :)
Na nejšťastnějším místě planety s @chloebridges.... Nbd...

New Year's Eve Star Showdown

28. listopadu 2009 v 10:47 | We-jush :) |  Selena-appearances
Jako minulý rok tak i tento bude na Americkém Disney Channelu Oslava Nového roku. :) A samozdřejmě tam nebude chybět Sel. :) Už se to natáčí a tak se objevily i fotky. :) I když zatíím takoví malinké ale i tak jsou hezké. :) na fotkách to Sel strašně slušíí. :) A taky tam můžeme vidět Chelsea Staub,Emily Osment,Tiffany Thorton,Davida Henriho,Debby Ryan,,Cole & Dylan Sprouse Moisses Arias a cast Sonny with a Chance. :) :D Nevíím jak vy ale já už se nemůžu dočkat.. :D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

interview about Twilight

28. listopadu 2009 v 10:40 | We-jush :) |  Miley
Miley mluvila o Twilight v a recent interview: 'Myslím že je to kult, Myslím že je to špatné, Myslím že to vypadá ,jen aby vlákali lidi do toho. Pro mě, myslím že je jako když se kluk podívá na super modelku a řekne, 'Toto je perfektní holka'.

To je to co pro nás dělají tyto filmy.Myslí si že holky by tak chtěla vypadat a ne každý chce být jako Edward, nesnáším když to řeknou.' Taky vtipkovala v rozhovoru že je 'nejužasnější osoba.'

Meeting a Contest Winner Backstage at LAs Concert

28. listopadu 2009 v 10:40 | We-jush :) |  Selena-appearances
Na rádiu Disney byla vyhlášena soutěž a ti co to vyhráli tak získali možnsot jít na koncert Sel a i do zákulisíí. :) Selly to tady strašně slušíí. :) Jéé oni se tak majíí... :( Achjoo.. :(
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

The Fred Jordan Mission in Los Angeles

28. listopadu 2009 v 10:28 | We-jush :) |  Demi-appearances
Demi stejně jako její kolegové z seriálu Sonny witha Chance a Moisses(z HM) servílovali krocana a tradičná jídla na Dikuvzdání lidem bez domova.. :) Doufáám že se objeví ještě nějakéé fotky. :D Demi to strašně sluší. :) Nooteda má hezké vlasy ptže oblečení nejde vidět :D
imagebam.com

Bleskovka #1

27. listopadu 2009 v 18:56 | We-jush :) |  Soutěže
KOukáám že už tu dlouhoo nebyla bleskovka.. :) Noo tak jsem se rozhodla nějakou udělat. :) jsou to lehké otázky.. :D Bleskovka neskončí dokud nenapííšu STOP :D
1.Jak se máš?
2.Kdo je tvoje nej Disney holka? :D
3.Znáš film který Demi & Sel natočili spolu?
4.V Hannah Montana:Filmu byla country zpěvka víš jaká?
5.Jaký film se ti líbil více Wizards:TM nebo HM:TM?
6.Myslíš že Sel & Demi jsou pořád BFF? :)
7.Co chceš na diplom? :)
8.Měj se a díky že ses zůčastnil/a :D

Miley Cyrus Flexible Nashville PRINCESS

27. listopadu 2009 v 18:48 | We-jush :) |  Miles-fans
Od Margaret S: Moje kamarádka Eileen a já jsme navštívili koncert Miley Cyrus Wonder World v Nashville minulou noc a na mě to velmi zapůsobilo. Byli jsmev nejbližší části podia a před show jsme potkali hodně příbuzných Miley v naší sekci. Noah tam byla pro Metro Station a zpívala všechny slova.

Miley vypadala že má hodně blízko ke kytaristovi. Často si hrála s jeho vlasy a byla blízko něho.Vypadala hodně šťastně že může být doma. Hodně na mě zapůsobil její zpěv! Zněla opravdu dobře na živo a její kostýmy vypadali pořád dobře i když měli kratší vršek.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Twitter 12.4

27. listopadu 2009 v 18:32 | We-jush :) |  Demi-twitter
Každý kdo potřebuje teplou domácí večeři dnes večer,dejte mi vědět :)
Šťastné Díkuvzdání!

Drahý Boston Market, děkuju za uvaření večeře na Díkuvzdání protože moje mamka nemůže vařit aby si zachránila život. :) heh.. jk mamka!

náš* haha

Na objevu nová celebrita..... Miles Austin.... ooohhh yeaahhh! Miluju moje kovboje!!
hahaha :P

Tak plná! Sleduju Elfa s @DarnellAppling, @cgdancer612, a zbytkem rodiny!!! :)

Chce se někdo pomazlit?

@GarretJiroux, můj pes tě nesnáší.

Salute - Whitney Houston :)

@iLoveDemiSel Život je příliš krátký na spaní!

Selena Gomez Radio Disney Total Access

25. listopadu 2009 v 20:20 | We-jush :) |  Sel-other
Na Disney CHannelu běží upotávka na videa z koncertu a táák.. :) :D Strašně se těšíím až to bude na youtube. :) bude to super.. :) ,♥♥ A taky tam bude Sel s fanoušky a za scénou a jáá se těšíím.. :) uu už aby to bylo.. :D Noo tady je ta reklama. :D

Selena, 'I Don't Hate Twilight, I'm Sorry'

25. listopadu 2009 v 19:18 | We-jush :) |  Selena
Selena Gomez se omluvila fanouškům Twilightu, když hovořila o tom že se na to nedívala v The Bonnie Hunt Show. Sel řekla E! Online v AMA: ' Všechno co jsem řekla že jsem to neviděla a cítím se za to špatně. Ale jistě, těd to vypadá, 'Že to nemám ráda.' Není to pravda. Cítím se špatně. A omlouvám se všem pokud jsem někoho urazila.'
Ježííš.. Chudáák Sel.. :( Něco řekne a je to proti níí.. :( Tak to prostě neviděla Božíínku.. :D